#48 Interim Management w Zarządzaniu Projektami

Interim Management

jako specyficzna forma zatrudnienia związanego z zarządzaniem projektami.

Interim Management to terminowy kontrakty na czas realizacji zadań, projektu.
Interim Manager to zwykle ekspert, specjalista wysokiej klasy, z doświadczeniem i sukcesami. Jego działania nakierowane są na cele i rezultaty biznesowe. Mają określony zakres. Interim Manager realizuje plan, aby w efekcie podnieść wartość organizacji. Istotnym aspektem jego działania jest czas na wykonanie projektu.

Ale czy takie podejście jest korzystne? I dla kogo?

Analiza przypadku. Podsumowanie działań projektowych w okresie 01.2019 – 12.2019 z perspektywy Interim Managera w przedsiębiorstwie Euroterm TGS. Omówienie celów, przebiegu oraz efektów wprowadzonych zmian.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

cze 18 2020
Expired!

Czas

18:00 - 19:40

Koszt

Bezpłatne

Więcej informacji

Rejestracja

Lokalizacja

webinar

Organizator

Dolnośląska Grupa Regionalna IPMA Polska
Telefon
-
Email
dolnoslaska-gr@ipma.pl
Strona WWW
http://www.dsgr.ipma.pl

Jesteśmy przekonani, że wiedza, kompetencje, doświadczenie i sieć kontaktów mogą wnieść istotny wkład w rozwój regionu. Dlatego chcemy rozwijać w regionie kompetencje indywidualne i instytucjonalne w zakresie zarządzania projektami. Prezentować doświadczenia, nowe idee tworząc grunt do wymiany poglądów i opinii. Budujemy regionalne forum, które będzie miejscem do nawiązywania i utrzymywania kontaktów w gronie osób i instytucji zajmujących się projektami w regionie. Chcemy promować w regionie profesjonalne zarządzanie projektami oraz budować uznanie i prestiż dla grupy zawodowej Project Managerów. Nasze działania adresujemy do wszystkich zainteresowanych projektami, niezależnie od branży, poziomu dojrzałości w zarządzaniu projektami czy przynależności do organizacji. Nie promujemy żadnej konkretnej metodyki ani narzędzi - dzielimy się doświadczeniami i upowszechniamy najlepsze praktyki. Podstawową formą naszego działania są cykliczne spotkania nt. zarządzania projektami. Zapraszamy do udziału w spotkaniach i współpracy przy budowaniu regionalnej społeczności osób związanych z Project Management'em.

Rejestracja

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!

Archiwum wydarzeń

Zobacz jakie wydarzenia organizowaliśmy do tej pory. Tu znajdziesz nasze archiwum.

Back To Top