#50 Leadership w czasach rzeczywistości pracy zdalnej

Leadership w czasach rzeczywistości pracy zdalnej

warsztat z wykorzystaniem narzędzi Liberating Structures

Liberating Structures to zestaw 33 technik używanych do facylitacji spotkań, opracowanych w przez Keitha McCandlessa i Henriego Lipmanowicza ponad 10 lat temu. Liberating Structures jako zbiór technik pozwalają zaangażować i wyzwolić kreatywność każdego uczestnika spotkania.

Zapraszamy Państwa na warsztat z użyciem Liberating Structures prowadzony przez Macieja Jarosza, promotora i trenera Liberating Structures, podczas którego przedstawimy Państwu kilka technik Liberating Structures oraz przepracujemy bardzo aktualny obecnie temat:
“Leadership w czasach pracy zdalnej”

Stare powiedzenie głosi, że kontrola jest podstawą zaufania.

  • Jak tu kontrolować pracę na odległość?
  • Czy lider musi zostać mistrzem hakerstwa by spełniać swoje obowiązki?
  • A może nie musi ręcznie kontrolować pracowników i być na miejscu osobiście by przewodzić zespołom?
  • Czy możliwe jest bycie liderem na odległość, w ciekawych czasach które nadeszły, czy może to mrzonka?

Na te pytania odpowiemy podczas interaktywnego warsztatu z użyciem Liberating Structures, korzystając ze zbiorowej inteligencji uczestników.

Prowadzący:
Maciej Jarosz – promotor i trener Liberating Structures

Krótko o sobie: zajmowałem się ITIL’em od strony gwarancji i utrzymania systemów państwowych, takich jak SRP, CEPIK, EPUAP. Pracowałem w Scrum, obecnie jestem trenerem, między innymi Liberating Structures, Ambasadorem DevOps Institute oraz przedsiębiorcą w firmie Global Entrepreneurs (https://global-entrepreneurs.nl)

Zapraszam do kontaktu:

Organizator: Dolnośląska Grupa Regionalna IPMA Polska

Jesteśmy przekonani, że wiedza, kompetencje, doświadczenie i sieć kontaktów mogą wnieść istotny wkład w rozwój regionu. Dlatego chcemy rozwijać w regionie kompetencje indywidualne i instytucjonalne w zakresie zarządzania projektami. Prezentować doświadczenia, nowe idee tworząc grunt do wymiany poglądów i opinii. Budujemy regionalne forum, które będzie miejscem do nawiązywania i utrzymywania kontaktów w gronie osób i instytucji zajmujących się projektami w regionie.

Chcemy promować w regionie profesjonalne zarządzanie projektami oraz budować uznanie i prestiż dla grupy zawodowej Project Managerów. Nasze działania adresujemy do wszystkich zainteresowanych projektami, niezależnie od branży, poziomu dojrzałości w zarządzaniu projektami czy przynależności do organizacji. Nie promujemy żadnej konkretnej metodyki ani narzędzi – dzielimy się doświadczeniami i upowszechniamy najlepsze praktyki.

Podstawową formą naszego działania są cykliczne spotkania nt. zarządzania projektami. Zapraszamy do udziału w spotkaniach i współpracy przy budowaniu regionalnej społeczności osób związanych z Project Management’em.

Zapraszamy także na nasz profil na LinkedIn
Do zobaczenia!

Wydarzenie zostało zakończone.

Harmonogram

Agenda

17:55 - 18:00
logowanie uczestników
18:00 - 18:10
otwarcie
otwarcie
18:10 - 19:40
warsztat
19:40 - 19:50
podsumowanie części merytorycznej, sesja pytań
19:50 - 20:00
zakończenie

Data

paź 08 2020
Expired!

Czas

18:00 - 20:00

Koszt

Bezpłatne

Więcej informacji

Rejestracja

Lokalizacja

webinar

Organizator

Dolnośląska Grupa Regionalna IPMA Polska
Telefon
-
Email
dolnoslaska-gr@ipma.pl
Strona WWW
http://www.dsgr.ipma.pl

Jesteśmy przekonani, że wiedza, kompetencje, doświadczenie i sieć kontaktów mogą wnieść istotny wkład w rozwój regionu. Dlatego chcemy rozwijać w regionie kompetencje indywidualne i instytucjonalne w zakresie zarządzania projektami. Prezentować doświadczenia, nowe idee tworząc grunt do wymiany poglądów i opinii. Budujemy regionalne forum, które będzie miejscem do nawiązywania i utrzymywania kontaktów w gronie osób i instytucji zajmujących się projektami w regionie. Chcemy promować w regionie profesjonalne zarządzanie projektami oraz budować uznanie i prestiż dla grupy zawodowej Project Managerów. Nasze działania adresujemy do wszystkich zainteresowanych projektami, niezależnie od branży, poziomu dojrzałości w zarządzaniu projektami czy przynależności do organizacji. Nie promujemy żadnej konkretnej metodyki ani narzędzi - dzielimy się doświadczeniami i upowszechniamy najlepsze praktyki. Podstawową formą naszego działania są cykliczne spotkania nt. zarządzania projektami. Zapraszamy do udziału w spotkaniach i współpracy przy budowaniu regionalnej społeczności osób związanych z Project Management'em.

Rejestracja

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!

Archiwum wydarzeń

Zobacz jakie wydarzenia organizowaliśmy do tej pory. Tu znajdziesz nasze archiwum.

Back To Top