#54 Dlaczego projekty nie idą w Waszej firmie tak, jak powinny?

Dlaczego projekty nie idą w Waszej firmie tak, jak powinny?

Kilkanaście lat doświadczenia w zarządzaniu projektami i kilka kolejnych w konsultingu sprowadzone do pięciu kluczowych chorób toczących większość firm, z jakimi miałem do czynienia.
Zero frazesów i ogólników (“powinniście inwestować w rozwój przywództwa”), a w zamian kilka aukcjonowanych rad, które powinny nieco pomóc.

Prelegent:
Igor Mróz – Founder @Zero Bullshit Management

Krótko o sobie: pierwszy duży projekt poprowadziłem w 2003 roku. Pracowałem dla korporacji, MSP, startupów oraz Venture Capital w Polsce i za granicą. W 2017 roku założyłem Zero Bullshit Management – firmę, której nazwa mówi wszystko o moim podejściu do zarządzania.

Zapraszam do kontaktu:
LinkedIn
kurs online podstawy zarządzania projektami

Sponsor:
Sponsorem wydarzenia jest firma Scalo. We Scale Your Growth By Connecting Business And Technology.

Do zobaczenia!

Wydarzenie zostało zakończone.

Harmonogram

Agenda

17:45 - 18:00
powitanie uczestników
18:00 - 18:10
otwarcie spotkania
18:10 - 19:00
wystąpienie
19:00 - 19:30
podsumowanie części merytorycznej, sesja pytań
19:30 - 19:40
zakończenie

Data

mar 16 2023
Expired!

Czas

18:00 - 20:00

Więcej informacji

REJESTRACJA

Lokalizacja

Centrum Historii Zajezdnia
Grabiszyńska 184, 53-235 Wrocław
Strona WWW
https://www.zajezdnia.org/

Organizator

Dolnośląska Grupa Regionalna IPMA Polska
Telefon
-
Email
dolnoslaska-gr@ipma.pl
Strona WWW
http://www.dsgr.ipma.pl

Jesteśmy przekonani, że wiedza, kompetencje, doświadczenie i sieć kontaktów mogą wnieść istotny wkład w rozwój regionu. Dlatego chcemy rozwijać w regionie kompetencje indywidualne i instytucjonalne w zakresie zarządzania projektami. Prezentować doświadczenia, nowe idee tworząc grunt do wymiany poglądów i opinii. Budujemy regionalne forum, które będzie miejscem do nawiązywania i utrzymywania kontaktów w gronie osób i instytucji zajmujących się projektami w regionie. Chcemy promować w regionie profesjonalne zarządzanie projektami oraz budować uznanie i prestiż dla grupy zawodowej Project Managerów. Nasze działania adresujemy do wszystkich zainteresowanych projektami, niezależnie od branży, poziomu dojrzałości w zarządzaniu projektami czy przynależności do organizacji. Nie promujemy żadnej konkretnej metodyki ani narzędzi - dzielimy się doświadczeniami i upowszechniamy najlepsze praktyki. Podstawową formą naszego działania są cykliczne spotkania nt. zarządzania projektami. Zapraszamy do udziału w spotkaniach i współpracy przy budowaniu regionalnej społeczności osób związanych z Project Management'em.

REJESTRACJA

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!

Archiwum wydarzeń

Zobacz jakie wydarzenia organizowaliśmy do tej pory. Tu znajdziesz nasze archiwum.

Back To Top