#52 Sztuczna Inteligencja w Zarządzaniu Projektami

Sztuczna Inteligencja w Zarządzaniu Projektami. Wsparcie dla Kierownika Projektów?

NEUCA debiutuje w zakresie użycia sztucznej inteligencji do zarządzania projektami

 

Sztuczna inteligencja już niedługo zrewolucjonizuje obszar zarządzanie projektami. Systemy AI nie tylko ułatwią pracę automatyzując rutynowe czynności, ale również będą wspierać Kierowników Projektów w tych bardziej złożonych z zakresu administracji czy zarządzania.

Czy dla Project Managerów może to brzmieć jak spełnione marzenia?

Zapraszamy na spotkanie, na którym przedstawimy Aangine – pierwszą aplikację do optymalizacji Roadmapy Projektów, wykorzystującą zaawansowane algorytmy do automatycznego planowania, uwzględniającego priorytety biznesowe oraz dostępne zasoby.

Na pilotaż rozwiązania Aangine zdecydował się lider rynku farmaceutycznego – firma Neuca, z którą porozmawiamy o tym, dlaczego sztuczna inteligencja w zarządzaniu projektami może się opłacać, z jakich powodów firma zdecydowała się na wypróbowanie narzędzia opartego na algorytmach oraz jakie ma wnioski i doświadczenia po ewaluacji systemu.

Część pierwsza spotkania będzie prowadzona w języku polskim, druga w języku angielskim.

Prelegentami będą:
Maciej Scherer – ValueTank
Remigiusz Kinas – Neuca
Petr Behavka – Roadmapping.AI by Continuous Software
Chris Reeves – Roadmapping.AI by Continuous Software

Prelegenci:

Maciej Scherer

Menadżer i informatyk z wykształcenia (informatyczne systemy zarządzania). Obecnie członek zarządu firmy ValueTank. Specjalizuje się w praktycznych zastosowaniach metodyk i narzędzi zarządzania projektami oraz portfelami projektów. Realizował szereg projektów doradczych i wdrożeniowych dla klientów w Polsce i w Europie. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie, zdobyte przy współpracy z dużymi spółkami, takimi jak: PKN Orlen, PGNiG, PL2012, Orange, PKP S.A., CGI, ING, GDLP, Lukas Bank itp. W ValueTank odpowiada za sprzedaż PPM (Project and Portfolio Management) oraz kontakty z dostawcami oprogramowania.

Remigiusz Kinas

Informatyk z wykształcenia (komputerowe systemy wspomagania decyzji), coach ICF/ACC, certyfikowany facylitator. Obecnie dyrektor Biura Projektów i Inteligentnej Automatyzacji w Grupie NEUCA. Kontynuując swoją zawodową ścieżkę jako informatyk projektuje, tworzy i wdraża rozwiązanie bazujące na sztucznej inteligencji. Specjalizuje się w wizji komputerowej i uczeniu głębokim (deep learning). Zaangażowany w projekty badawczo-rozwojowe w zakresie AI.

Swoje ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania programami, projektami, portfelami projektów oraz biur projektów zdobywał w zróżnicowanych organizacjach: NEUCA, CGI, T-Mobile, ComArch SA, Prokom Software SA, Bank Zachodni.

Petr Behavka

Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze PPM. Po spędzeniu 12 lat w CA Technologies, budowaniu firmy Clarity PPM w krajach EMEA, podjął ryzyko i został współzałożycielem startupu, który opracował narzędzie Aangine, pozwalające na automatyczne planowanie, zmianę sposobu angażowania interesariuszy i znaczącą poprawę efektywności w zakresie dostarczania portfela projektów. W strategicznym partnerstwie z ValueTank wprowadza to nowe podejście do Polski, szukając pierwszych innowatorskich firm, chcących wyjść na prowadzenie, stosując sztuczną inteligencję.

Chris Reeves

Ma ponad 30-letnie doświadczenie w branży IT, pracując w różnych dyscyplinach, w tym w rozwoju, doradztwie, zarządzaniu i sprzedaży. Pracując głównie w sektorze oprogramowania dla przedsiębiorstw, od ponad 15 lat specjalizuje się w PPM, pomagając firmom w osiągnięciu korzyści płynących z rozwiązań dla przedsiębiorstw właśnie w tym obszarze.

 

Do zobaczenia!
Sponsorem wydarzenia jest firma KORBANK, dostawca rozwiązań do realizacji telekonferencji – www.korbank.pl

Wydarzenie zostało zakończone.

Harmonogram

Agenda

17:55 - 18:00
logowanie uczestników
18:00 - 18:10
otwarcie
18:10 - 18:20
wprowadzenie
Maciej Scherer (PL)
18:20 - 18:40
prezentacja założeń POC w Neuca
Remigiusz Kinas (PL)
18:40 - 19:00
prezentacja AI Roadmaping
Petr Behavka, Chris Reeves (EN)
19:00 - 19:10
Sesja Q&A
19:10 - 19:20
zakończenie

Data

kwi 22 2021
Expired!

Czas

18:00 - 20:00

Więcej informacji

REJESTRACJA

Lokalizacja

webinar

Organizator

Dolnośląska Grupa Regionalna IPMA Polska
Telefon
-
Email
dolnoslaska-gr@ipma.pl
Strona WWW
http://www.dsgr.ipma.pl

Jesteśmy przekonani, że wiedza, kompetencje, doświadczenie i sieć kontaktów mogą wnieść istotny wkład w rozwój regionu. Dlatego chcemy rozwijać w regionie kompetencje indywidualne i instytucjonalne w zakresie zarządzania projektami. Prezentować doświadczenia, nowe idee tworząc grunt do wymiany poglądów i opinii. Budujemy regionalne forum, które będzie miejscem do nawiązywania i utrzymywania kontaktów w gronie osób i instytucji zajmujących się projektami w regionie. Chcemy promować w regionie profesjonalne zarządzanie projektami oraz budować uznanie i prestiż dla grupy zawodowej Project Managerów. Nasze działania adresujemy do wszystkich zainteresowanych projektami, niezależnie od branży, poziomu dojrzałości w zarządzaniu projektami czy przynależności do organizacji. Nie promujemy żadnej konkretnej metodyki ani narzędzi - dzielimy się doświadczeniami i upowszechniamy najlepsze praktyki. Podstawową formą naszego działania są cykliczne spotkania nt. zarządzania projektami. Zapraszamy do udziału w spotkaniach i współpracy przy budowaniu regionalnej społeczności osób związanych z Project Management'em.

REJESTRACJA

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!

Archiwum wydarzeń

Zobacz jakie wydarzenia organizowaliśmy do tej pory. Tu znajdziesz nasze archiwum.

Back To Top